PC turnaj League of Legends

pondělí, 20 září 2021 11:00 | Mgr. Ivana Bejblíková

Každé pololetí před vysvědčením pořádáme turnaje v počítačových hrách, kterých se mohou účastnit nejenom naši studenti, ale i žáci okolních základních i středních škol. Vyzkoušeli jsme souboje jednotlivců v TRACKMANII i v HEARTHSTONE. Ale tradičně největší zájem je o týmovou hru LEAGUE OF LEGENDS.
Asi nemusíme připomínat, že byl loňský školní rok velice zvláštní, moc příležitostí k setkávání bohužel nenabízel. Pevně věříme, že letos se už na turnajích uvidíme!
První pořádáme v pátek 8. října 2021 od 8:00 v hlavní budově školy (Komenského 1). Zúčastnit se mohou pětičlenné týmy složené ze zástupců okolních základních škol.

Máte zájem příjít, ale nevíte, co pro to máte udělat?
Stačí dát dohromady tým, domluvit se s vyučujícím z vaší školy, aby vás do turnaje přihlásil (soupisku pošle na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Uzávěrka je v pátek 1. října. Hrajeme na našich počítačích, v rámci objektivity nejsou dovoleny žádné vlastní pomůcky (myši, klávesnice, podložky, ...) kromě sluchátek. Ta si s sebou vzít můžete. Musíme samozřejmě dodržovat platná hygienická opatření. Požadujeme proto potvrzení o bezinfekčnosti vzhledem ke Covid-19 (stačí potvrzení o testování z vaší školy) a nošení roušek ve společných prostorách.

Těšíme se na vás!

lol rijen 21.pdf