Okrskové kolo ve florbale

středa, 13 listopad 2019 21:58 | David Mlejnek (SI4), kapitán týmu

24.10.2019 se v městské sportovní hale ve Vysokém Mýtě uskutečnil florbalový turnaj středních škol.

První utkání jsme sehráli s ISŠT Vysoké Mýto. Zápas se vyvíjel vyrovnaně, oba týmy si vytvářely nadějné šance a dlouho panoval stav utkání 0:0. Nakonec se oběma týmům přece jen podařilo skórovat a utkání skončilo smírně 1:1. 

Ve druhém zápase narazila naše škola na favorizovaný tým Gymnázia Vysoké Mýto.  Po nadějném prvním poločase, kdy svítilo na tabuli skóre 0:1, se zdálo, že by výsledek nemusel být špatný, ještě bychom mohli zápas otočit. Bohužel ve druhém poločase nastal hororový scénář. Gymnázium těžilo ze své gólové produktivity a nasázelo nám další 4 góly. 

Třetí zápas naší školy proti OA Choceň byl velice vyrovnaný, dlouho jsme sahali po vítězství, k němuž ve finále chyběla pouze trocha štěstí. Utkání skončilo 3:2 pro Choceň. 

Poslední zápas našich kluků proti SŠPO Vysoké Mýto byl velice příjemný na koukání, protože naše škola doslova přejela soupeře a vyhrála 7:1. 

Náš tým se nakonec umístil na děleném 3. místě společně s ISŠT Vysoké Mýto.