Okrskové kolo ve florbale

sobota, 03 listopad 2018 15:01 | Mgr. Eva Odložilová

Ve čtvrtek 25.10.2018 se konalo ve Sportovní hale ve Vysokém Mýtě Okrskové kolo ve florbale chlapců i dívek. Naši školu reprezentovalo pouze družstvo chlapců ve složení D. Mlejnek, M. Pulkrábek,  D. Karmazín, J. Kopecký, D. Řehák, J. Teplý, O. Stoklasa, O. Beran, O. Tulis, J. Košňar, M. Valíček a I. Batrla. Letos jsme museli tým značně přebudovat a omladit, protože v létě po maturitě skončilo favorizované družstvo florbalistů z bývalé I4. Přesto i v této nové sestavě se chlapcům podařilo pod taktovkou Davida Mlejnka postupovat v turnaji celkem bez problémů. V prvním zápase jsme se utkali s vysokomýtskou „podnikatelkou“ a zvítězili 2:0. Ve druhém zápase jsme celkem jednoznačně přehráli tým Gymnázia VM 6:0, kdy M. Pulkrábek dokonce vstřelil 3 branky. V dalším utkání jsme narazili na vyspělý tým z ISŠT VM a chlapci sehráli poměrně tvrdý a dramatický zápas. Nakonec se nám podařilo zvítězit 4:3 a čekal nás už jen poslední zápas s také neporaženým týmem z OA SOŠ CR Choceň o vítězství a postup do okresního kola. V zápase jsme měli několik krásných akcí, ale nepodařilo se nám prostřelit brankáře. Zápas vyhrálo družstvo OA a naši chlapci skončili na krásném, ale bohužel nepostupovém, druhém místě.

Kromě všech hráčů našeho družstva si zaslouží pochvalu i oba rozhodčí David Šimáček z 3ITV a Láďa Rozlivka (absolvent naší školy), kteří odpískali celý turnaj s přehledem a bez problémů.