Okresní kolo ve stolním tenise chlapců

středa, 24 říjen 2018 23:10 | Mgr. Eva Odložilová

V úterý 16.10. se družstvo našich hochů ve složení Ondřej Beran, Daniel Cibula, Matěj Vtípil a Miroslav Půta zúčastnilo v Ústí nad Orlicí turnaje ve stolním tenise mezi středními školami v našem okrese. Na soutěž jsme odjížděli bez jakýchkoli ambicí, protože v našem družstvu nebyl ani jeden výkonnostní hráč. Tomu odpovídal i výsledek. Přesto hoši sehráli několik vyrovnaných zápasů – v některých se podařilo O. Beranovi i zvítězit a v některých se nepodařilo (především D. Cibulovi) dotáhnout koncovku. I přes tyto dílčí úspěchy se chlapcům nepodařilo zvítězit v souboji jednotlivých družstev a obsadili čestné poslední místo. Měli ale možnost zahrát si s velmi kvalitními soupeři a srovnat své „amatérské“ výkony s těmi „profesionálními“.