Maturitní ples 2020

čtvrtek, 20 únor 2020 14:35 | Eliška Soukalová

Po náročných přípravách jsme se v pátek 24. ledna konečně dočkali 72. maturitního plesu naší školy. O zahájení se postarala nejprve skupina Krocani Dance, poté jsme se s vlastními vystoupeními představili my maturanti. Projev pana ředitele a latinskoamerické tance dvojice Aneta Nezvedová a Ondřej Nekl nám poskytly čas k tomu, abychom se „hodili do gala“ a mohla následovat nejdůležitější část večera – naše slavnostní šerpování. Poté jsme si nejenom my, ale, jak doufáme, i naši hosté pouze báječně užívali taneční část večera. Na závěr si naše třída připravila půlnoční překvapení. Letos to bylo video, které i přes počáteční nesnáze s přehráváním sklidilo zasloužený potlesk. Celý ples proběhl ve velmi dobré náladě a teď se můžeme plně soustředit na následující maturity.