máme nové webové stránky

neděle, 31 leden 2016 23:54 | Jiří Skalický

Určitě jste si všimli, že logo školy i naše internetové stránky prošly po letech významnou obměnou. Pevně doufáme, že se vám tyto změny líbí.

Hlavní předností nového webu je především schopnost přizpůsobit se velikosti displeje, tzv. responzivní design. Všechny informace si proto můžete pohodlně číst jak na monitoru, tak i tabletu či telefonu. V následujících dnech se budeme nadále věnovat celkovému doladění jak po funkční stránce, tak i grafické. Jde o velmi obsáhlý web, proto rádi uvítáme Vaše připomínky a návrhy na vylepšení těchto stránek. Pro zaslání připomínek můžete využít formulář pod textem. Předem děkujeme za všechny příspěvky. 

Aktuálně pracujeme na tom, aby bylo možné zobrazit rozvrh i suplování na operačním systému Android; dále pak na kalendáři, který si budete moci jednoduše přenést i do svých zařízení. V telefonech se web prozatím nezobrazuje příliš korektně, během následujících dnů však bude jistě opravena i tato verze.

Nový vizuální styl školy navrhl Oldřich Jiskra z grafického studia DIALOG, vývoj i využití loga si můžete prohlédnout na této stránce.

Ing. Jiří Skalický