Krajské kolo ve šplhu družstev

čtvrtek, 14 březen 2019 20:56 | Mgr. Eva Odložilová

V úterý 12. 3. 2019 se zúčastnilo družstvo našich hochů ve složení D. Křepelka, M. Kadrmas, Š. Fric, O. Bartoš a V. Šolc krajského kola ve šplhu, které se konalo v tělocvičně Střední školy uměleckoprůmyslové v Ústí nad Orlicí. Každý závodník musel vyšplhat na laně bez přírazu do výšky 4,5 m s tím, že se startovalo ze sedu na zemi. Soutěž probíhala čtyřkolově a výsledný čas závodníka tvořil součet jeho dvou nejlepších časů. Výsledný čas družstva se skládal ze součtu 3 nejlepších časů jednotlivců.

Naši borci v soutěži předvedli velmi dobré výkony a v celkovém pořadí družstev se umístili na výborném 2. místě. Nejlépe se prezentoval Daniel Křepelka, který vybojoval v neoficiálním pořadí jednotlivců krásné 2. místo. Výborně si vedl i Martin Kadrmas, který skončil 6. Dobře reprezentovali i ostatní hoši – Šimon Fric (ani jednou se netrefil do dohmatu) obsadil 12. místo., Ondřej Bartoš 13. a Václav Šolc 14.

Gratulujeme a těšíme se na ještě lepší výkony v příštím roce.