Krajské kolo v plavání středních škol

pondělí, 16 prosinec 2019 15:20 | Mgr. Eva Odložilová

Naše plavecké družstvo ve složení Petr, Pavel a Milan Tichých, Daniel Spilko, Dominik Lisa, Ondřej Tejkal a Čestmír Horáček zaznamenalo významný úspěch. V krajském kole soutěže v plavání středních škol se hochům podařilo vybojovat krásné 2. místo. Předstihl je pouze favorizovaný tým z Gymnázia Dačická Pardubice. Naši hoši získali výborná umístění a zaplavali i velmi dobré časy. Pavel Tichý dokonce zvítězil na 50 m volný způsob, druhá místa získali D. Spilko na 50 m motýl (ve velmi kvalitním čase), O. Tejkal na 50 m znak, D. Lisa na 50 m prsa i obě štafety (4x50 m polohově a 6x50 m volným způsobem). 3. místo obsadil Petr Tichý na 50 m znak. Dobrý výkon podal i Č. Horáček na 50 m VZ. 

Hoši bojovali statečně a rozhodně si zaslouží za své výkony a výbornou reprezentaci školy velký dík. Doufám, že je tyto výsledky budou motivovat k dalšímu tréninku, abychom v příštím roce mohli opět bojovat o přední umístění.