Informace pro studenty závěrečných ročníků

středa, 06 květen 2020 20:47 | Jiří Skalický

Milí studenti a studenky závěrečných ročníků,

jak již jistě víte z dopisů, které jsem vám zasílal přes Edupage (a které naleznete i na konci této stránky), bude od 11. 6. probíhat výuka přímo ve škole. Příprava na maturitní i závěrečné zkoušky bude probíhat podle nového rozvrhu, který brzy naleznete také klasicky na Edupage nebo zde na stránkách.

Dnes jsme se od MŠMT dozvěděli pevné termíny didaktických testů a přijímacích zkoušek, nově tak máme i finální termíny ústních maturit. Konkrétní data naleznete opět tradičně ve sdíleném kalendáři.

Z důvodu předepsaných hygienických opatření je třeba před prvním nástupem do školy odevzdat podepsané čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Odevzdávají jej všichni. Soubor k vytištění naleznete také v příloze této stránky. Nezletilí studenti ho musí nejprve doma nechat podepsat zákonným zástupcem.

Zachovejme klidnou a veselou mysl i v této nelehké době plné náhlých změn. Naší společnou snahou a s nadhledem to jistě zvládneme.

Ing. Jiří Skalický, ředitel školy 

 

pdfdopis ředitele studentům 3.ITZ
pdfdopis ředitele studentům SI4
pdfČestné prohlášení o neexistenci příznaků

 

 3D tisk 12