Futsalová liga

středa, 27 listopad 2019 19:10 | Lukáš Sekanina, SI4, kapitán týmu

V pondělí 11. 11. jsme rozehráli středoškolskou futsalovou ligu. Hned v prvním zápase jsme byli vylosováni do zápasu s ISŠT Vysoké Mýto. Tento duel měl velice dobrý futsalový náboj, a ačkoliv jsme celou dobu byli lepším týmem, smolně jsme prohráli o jednu branku. Co na to říct. Je to sport. Druhý zápas jsme hráli s SŠPo Vysoké Mýto, kterou jsme porazili 7:1. Výsledek i hra byla v klidu pohlídaná především naším nejlepším hráčem, kterým byl Jiří Prušek. Je to ikona naší školy a našeho sportu. Poslední zápas jsme sehráli s OA Choceň, která byla nejlepší co se týče futsalovosti/fotbalovosti. Ačkoliv jsme se ve vyrovnaném zápase dostali do vedení krásnou střelou Denise Čapka, inkasovali jsme absolutně trapnou a smolnou branku na 1:1. Poté už se povedlo Chocni navýšit vedení a dohrát. Na závěr bych rád řekl, že jsme se srdíčkem za naši školu postoupili a postoupíme i do dalšího kola, protože do toho dáme všechno! Ať žije Stavebka!

IMG 20191111 100110