Futsálová liga - 2. kolo

středa, 08 leden 2020 09:24 | Lukáš Sekanina

Po naprosto famózním výkonu v prvním kole, jsme se ve středu 11.12.  rozjeli do České Třebové, abychom odehráli 2. kolo futsalové ligy. V prvním zápase se utkala Střední škola technická Česká Třebová s Leteckým gymnáziem z Moravské Třebové. Zápas nebyl vůbec pohledný a dopadl 3:2 pro “Letouny“. Říkali jsme si, že nás takovéto týmy nemohou porazit, ale opak se stal pravdou. První zápas jsme prohráli s Technickou školou 4:2, ačkoli jsme v prvním poločase vedli 2:0. Pak jsme ale dostali nešťastné góly a opustilo nás střelecké štěstí. S “Letouny“ jsme prohráli 4:0. Možná jsme trochu ztratili motivaci, protože jsme byli jediným týmem, který se snažil hrát fair play. Konec konců to je také jedna z nejdůležitějších věcí. Zápasy jsme odehráli se ctí a s plným nasazením.