Futsalová liga

úterý, 13 listopad 2018 19:26 | Mgr. Eva Odložilová

V pátek 9.11.2018 se ve Vysokomýtské sportovní hale konalo 1. kolo futsalové ligy. Utkaly se mezi sebou družstva Gymnázia Holice, ISŠT VM, SŠPo VM a tým naší školy. V prvním zápase nastoupili hoši SŠPo a ISŠT. Průběh byl naprosto jednoznačný – ISŠT zvítězila 15:0. Druhý zápas byl zcela odlišný - zápas našich hochů proti družstvu Gymnázia Holice byl velmi vyrovnaný, ale bohužel za stavu 1:2 byl vyloučen (nemyslím, že spravedlivě) jeden z našich nejlepších hráčů L. Sekanina. Ve hře v oslabení jsme po neodpískaném autu inkasovali další gól, a pak už se nám podařilo zkorigovat stav pouze na 2:3. Další zápas sehrály družstva Gymnázia Holice a SŠPo a gymnazisté zvítězili.  Následoval velmi dramatický a vyrovnaný zápas mezi námi a družstvem ISŠT, ve kterém jsme nutně potřebovali zvítězit. Bohužel se nám nepodařilo skórovat, ačkoli jsme šance měli, a naopak jsme (stejně jako u velkého fotbalu) inkasovali jediný gól v posledních 10 vteřinách zápasu. Následující zápas mezi Gymnáziem a ISŠT byl také velmi dramatický, plný faulů a vyhrocených situací. Gymnázium nakonec vyhrálo a získalo v turnaji 1. místo. Poslední zápas byl jasnou záležitostí pro naše hochy – tým SŠPo jsme hladce porazili 10:1, ale nic to nezměnilo na faktu, že jsme obsadili 3. nepostupové místo.

Hoši sehráli velmi dobré zápasy a podali výborné výkony, ale opět jim chybělo trochu štěstí. V tomto turnaji by si postup zcela jistě zasloužili.