Fotosoutěž „Cesta necesta“ zná vítěze

středa, 03 únor 2021 16:07 | Magdaléna Rožková

O tom, že je dopravní stavitelství opravdu velmi zajímavý obor ke studiu i práci, se můžete přesvědčit na každé stavbě mostu, tunelu, silnice či železnice. Stačí se dívat kolem sebe – technických unikátů a skvostů je v našem okolí opravdu hodně.

Sdružení pro výstavbu silnic a dálnic má za své poslání mimo jiné i představování „dopraváckého“ oboru široké veřejnosti. Jsme rádi, že jsme společnými silami mohli uspořádat fotosoutěž pro žáky základních škol. Letos bylo úkolem vyfotit stroj při opravě silnice. Nejlépe se tohoto úkolu zhostil Vojta Hospodka, kterému gratulujeme a přejeme, ať mu bezdrátová sluchátka dobře a dlouho hrají!

A co myslíte – bude jeho cesta směřovat také k silnicím či železnicím? Necháme se překvapit...