Exkurze Eurookna Barvínek

pondělí, 26 únor 2018 00:27 | Bc. Kamil Vimr

Dne 20. 2. 2018 navštívili učni oboru truhlář firmu Eurookna Barvínek se sídlem ve Velké Skrovnice. Firma se zabývá výrobou eurooken a interiérových dveří z masivu. V průběhu exkurze jsme mohli zhlédnout jednotlivé technologické kroky, které směřují k výrobě eurookna. Dále jsme viděli kompletní technologické vybavení tohoto závodu.

Dalším účelem návštěvy bylo navázání kontaktů s budoucími zaměstnavateli našich truhlářů. Majitel firmy pan Ing. Miloš Barvínek nabídku zaměstnání či brigády ve firmě již přímo směřoval na naše učně – truhláře. V průběhu exkurze vládla velmi uvolněná a příjemná atmosféra. Velké poděkování patří majiteli firmy panu Ing. Miloši Barvínkovi a jeho synovi Vítkovi Barvínkovi (absolvent oboru truhlář na naší škole) za umožnění návštěvy firmy.